Камиони GMC од Холандија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони GMC од Холандија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа GMC 1947 FLATBED
19
17.500 € USD ≈ 19.020 US$
Камион со рамна платформа
Година 1947-06-01 Километража 1 км Сила
Холандија, LA Breda
камион платформа GMC  3116 Engine Flatbed truck
3
преговара
Камион платформа
Година 1995 Километража Сила
Холандија, Lelystad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа GMC 1948 GMC
14
18.500 € USD ≈ 20.110 US$
Камион со рамна платформа
Година 1948-06-01 Километража 1 км Сила
Холандија, LA Breda
камион со рамна платформа GMC Podiumwagen,Foodtruck,VIP Lounge,Brigadier 8000 6X4 Catterpillar
8
9.000 € USD ≈ 9.784 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 9340 кг
Година 1980-07-01 Километража 66279 км Сила 174 кс
Холандија, Sliedrecht
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се