Филтри -

Камиони GMC од Европа

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа : Камиони GMC

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Камион фургон
Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 21387 км Сила
Полска, Kraków, Krakow
Marketplace-E International
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 6 м³
Година 1944-01-01 Километража 27000 км Сила
Белгија, Meer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1948-06-01 Километража 1 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 4080 кг
Година 01/1943 Километража 11109 км Сила
Холандија, Rijssen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nijmegen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се