Филтри -

Камиони GINAF од Холандија

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

64 огласа: Камиони GINAF од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 27180 кг Евро Euro 3 Модел 22,5 M3
Година 01/2006 Километража 979934 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 28610 кг Евро Euro 5
Година 01/2013 Километража Сила
Холандија, Weert
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 28730 кг Евро Euro 3
Година 01/2002 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 28480 кг Евро Euro 3
Година 01/2002 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29550 кг Евро Euro 2
Година 1998-05-20 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 29040 кг Евро Euro 2
Година 2000-09-04 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 27620 кг Евро Euro 2 Модел 35 Tons
Година 1999-01-01 Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 24665 кг Евро Euro 5
Година 01/2009 Километража 762698 км Сила
Холандија, Goes
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26060 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 631525 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 26050 кг Евро Euro 5
Година 2007 Километража 746541 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 15660 кг Евро Euro 2
Година 01/1997 Километража 252161 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
18.450 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 27900 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел KABEL AFZETSYSTEEM
Година 01/2002 Километража 1061575 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
47.899 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 25890 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 194873 км Сила
Холандија, Nijmegen
Контактирајте го продавачот
25.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 30540 кг Евро Euro 5
Година 2008-03-01 Километража 751528 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 34665 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1049594 км Сила
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 17360 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 410879 км Сила
Холандија, Oisterwijk
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Носивост 17360 кг Евро Euro 3
Година 2004 Километража 410879 км Сила
Холандија, Oisterwijk
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 21260 кг Евро Euro 3 Модел KL-33
Година 01/1999 Километража 388746 км Сила
Холандија, VELDDRIEL
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30575 кг Евро Euro 5 Модел AO KIEPER MET AFDEK-KLEPPEN
Година 01/2012 Километража 166000 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 18700 кг Евро Euro 3 Модел 650CM 25 Ton haakarm
Година 01/2002 Километража 883300 км Сила
Холандија, Saasveld
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19360 кг Евро Euro 3
Година 2003 Километража 454258 км Сила
Холандија, Vlissingen
Контактирајте го продавачот
22.750 €
Камион рол кипер
Носивост 16220 кг
Година 2002 Километража 697084 км Сила
Холандија, Beringe
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со кука за подигање товар
Носивост 18440 кг Евро Euro 2
Година 01/2000 Километража 620424 км Сила
Холандија, Hedel
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16500 кг Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 433668 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
8 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 31020 кг Евро Euro 3
Година 01/2002 Километража 685644 км Сила
Холандија, Giessen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се