Филтри -

Камиони GINAF од Германија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони GINAF од Германија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер GINAF HD5395 TS 10x6 Kipper 95.000kg
15
Контактирајте го продавачот
159.889,92 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2016-06 Километража 49562 км Сила 610 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион кипер GINAF HD5395 TS 10x6 Kipper 95.000kg
15
Контактирајте го продавачот
159.889,92 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2016-06 Километража 49562 км Сила 610 кс
Германија, Burghaun/Gruben
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион кипер GINAF HD5395 TS 10x6 Kipper 95.000kg
15
Контактирајте го продавачот
167.489,92 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2017-10 Километража 14463 км Сила 610 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион кипер GINAF HD5395 TS 10x6 Kipper 95.000kg
15
Контактирајте го продавачот
167.489,92 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2017 Километража 469 м/ч Сила 610 кс
Германија, Burghaun/Gruben
нови камион-шасија GINAF HD5395 TS 10x6 Kipper-Fahrgestell 95.000kg
15
Контактирајте го продавачот
129.889,92 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година Километража 250 км Сила 619 кс
Германија, Burghaun/Gruben
нови камион со кука за подигање товар GINAF HD5395 TS 10x6 Kipper-Fahrgestell 95.000kg
15
Контактирајте го продавачот
129.889,92 € Без ДДВ
Камион со кука за подигање товар
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 250 км Сила 619 кс
Германија, Burghaun/Gruben
нови камион-шасија GINAF HD5395 TS 10x6 Kipper-Fahrgestell 95.000kg
15
Контактирајте го продавачот
129.889,92 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година Километража Сила 610 кс
Германија, Burghaun/Gruben
камион кипер GINAF HD5380T
2
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година 2015 Километража 17660 км Сила
Германија, Metten
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се