Филтри -

Камиони GINAF од Белгија

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони GINAF од Белгија: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер GINAF HD5395TS 10X6
25
167.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 70000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³
Година 2017-06-01 Километража 20000 км Сила 610 кс
Белгија, Meer
камион рол кипер GINAF X4241S
16
23.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 29440 кг Евро Euro 5
Година 2009-02-13 Километража 573615 км Сила 408 кс
Белгија, Meer
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-шасија GINAF 4241 S
16
16.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 18500 кг Евро Euro 3
Година 2006-10-18 Километража 265331 км Сила 381 кс
Белгија, Meer
камион кипер GINAF HD5395TS 10X6
32
167.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 70000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³
Година 2017-06-01 Километража 20000 км Сила 610 кс
Белгија, Meer
камион кипер GINAF X5250 TS
18
22.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 30400 кг Евро Euro 5
Година 2009-03-05 Километража 870008 км Сила 408 кс
Белгија, Meer
камион кипер GINAF M4446
41
12.200 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26580 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 587000 км Сила
Белгија, Beveren
камион-контејнер GINAF 4345 430 ati 8x6
12
11.300 € Без ДДВ
Камион-контејнер
Суспензија пружина/пружина
Година 1996-01-01 Километража 601336 км Сила
Белгија, Bree
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Претплати се