Филтри -

Камиони GENIE

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони GENIE: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа GENIE GS-2668
12
6.012 € PLN 27.000 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 567 кг
Година 2007 Километража 2371 м/ч Сила 15 кс
Полска, Rakoniewice
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се