Филтри -

Камиони GAZ - Узбекистан

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

0 огласа: Камиони GAZ - Узбекистан

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони - Узбекистан"

камион со рамна платформа Howo ZZ4257S9401V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
камион кипер Howo
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер Howo
1
Контактирајте го продавачот
91.750 € UZS 1.258.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 31000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
камион кипер Sinotruk Howo ZZ3257N4347E1C CNG
1
Контактирајте го продавачот
84.500 € UZS 1.159.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
40.000 US$ EUR ≈ 36.730 €
Камион фургон
Носивост 20000 кг Зафатнина 45 м³
Година 2023 Километража 5000 км Сила
Узбекистан, Тоshkent
Контактирајте го продавачот
43.380 € UZS 595.000.000 UZS
Камион фургон
Зафатнина 23.85 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
47.170 € UZS 647.000.000 UZS
Изотермален камион
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
39.590 € UZS 543.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 5000 кг
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
39.440 € UZS 541.000.000 UZS
Камион-шасија
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
65.550 € UZS 899.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 8800 кг
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
109.300 € UZS 1.499.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
32.960 € UZS 452.000.000 UZS
Камион фургон
Зафатнина 13.86 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
32.660 € UZS 448.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 18000 кг Зафатнина 51 м³
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
нови камион кипер FAW Tiger V 4x2 нови камион кипер FAW Tiger V 4x2 нови камион кипер FAW Tiger V 4x2
3
Контактирајте го продавачот
29.000 US$ EUR ≈ 26.630 €
Камион кипер
Носивост 11380 кг Евро Euro 2 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2024 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
85.300 € UZS 1.170.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион кипер KamAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !! нови камион кипер KamAZ АКЦИЯ КАМАз 8% Лизинг !!
2
Контактирајте го продавачот
35.050 € UZS 480.700.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
46.440 € UZS 637.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 4000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
76.260 € UZS 1.046.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
90.550 € UZS 1.242.000.000 UZS
Камион со рамна платформа
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
47.610 € UZS 653.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
67.590 € UZS 927.000.000 UZS
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Узбекистан
нови камион фургон Isuzu  FVR 33 нови камион фургон Isuzu  FVR 33
2
Контактирајте го продавачот
58.690 € UZS 805.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
81.920 € UZS 1.124.000.000 UZS
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
53.080 € UZS 728.000.000 UZS
Камион фургон
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
71.450 € UZS 980.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи