Филтри -

Камиони GAZ од Украина

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони GAZ од Украина: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ново возило со дигалка со корпа GAZ Автогидроподъемник АГП-18 (Автовышка)
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВС—18-01 РГ
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВИПО-12-01 на базовом шасси  ГАЗ-3302 Газель
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВИПО-12т на базе ГАЗЕЛЬ
2
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ ВС—18 Подъемник ВС—18 с 5ти местной кабиной
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ АП-18
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 250 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ 3309
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 300 кг Модел ВИПО-18-01
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ Автогидроподъемник АГП-18.04 (Автовышка телескопическая)
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ
1
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 18
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
ново возило со дигалка со корпа GAZ Садко
3
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел АГП ВИПО-20-01
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
камион со рамна платформа GAZ 53
4
3.600 US$ EUR ≈ 3.178 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 1984 Километража Сила
Украина, Волноваха
камион со рамна платформа GAZ 5314-01
4
2.000 US$ EUR ≈ 1.765 €
Камион со рамна платформа
Година 1984 Километража Сила
Украина, Волноваха
камион со рамна платформа GAZ 4301
4
1.444 € UAH USD 44.000 UAH ≈ 1.636 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 3680 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража Сила
Украина, Кремінне
нови камион со рамна платформа GAZ КТ-602-01
1
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2020 Километража Сила 125 кс
Украина, Киев
камион за транспорт на гориво GAZ 5201
6
1.641 € UAH USD 50.000 UAH ≈ 1.859 US$
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина V=2402 л
Година Километража 13784 км Сила
Украина, Станіславчик
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се