Камиони GAZ од Русија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони GAZ од Русија: 18 огласа
€ 16.590 ≈ US$ 19.562
Камион фургон
Евро Euro 4
Година 2014 Километража 4318 км Сила
Русија, г.Москва
€ 2.695 ≈ US$ 3.179
Камион фургон
Носивост 5000 кг Евро Euro 2
Година 2007 Километража 7000 км Сила 116 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 2.488 ≈ US$ 2.934
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Зафатнина V=17.59 м³
Година 2009 Километража 78708 км Сила 133 кс
Русија, Москва
€ 6.773 ≈ US$ 7.988
Камион со церада
Евро Euro 3 Зафатнина V=32 м³
Година 2012 Километража 318807 км Сила 152 кс
Русија, Москва
€ 26.260 ≈ US$ 30.973
Изотермичен камион
Евро Euro 5 Зафатнина V=76.59 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 152 кс
Русија, Нижний Новгород
€ 42.850 ≈ US$ 50.535
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража Сила 152 кс
Русија, Нижний Новгород
€ 15.290 ≈ US$ 18.029
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина V=10.49 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 24962 км Сила 149 кс
Русија, г.Москва
€ 4.147 ≈ US$ 4.890
Камион фургон
Носивост 1400 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=14.24 м³
Година 2013 Километража 131865 км Сила 120 кс
Русија, Санкт-Петербург
€ 3.594 ≈ US$ 4.238
Камион со церада
Носивост 1000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=12.6 м³
Година 2010 Километража 81000 км Сила 106 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 18.660 ≈ US$ 22.007
Камион со церада
Носивост 4000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=25.42 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 41467 км Сила 150 кс
Русија, г.Москва
€ 29.440 ≈ US$ 34.722
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Модел WERNOX
Година 2018 Километража Сила 149 кс
Русија, Самарская обл., г.Тольятти,
€ 11.750 ≈ US$ 13.856
Изотермичен камион
Носивост 1720 кг Евро Euro 4
Година 2013 Километража Сила 134 кс
Русија, Москва
€ 1.313 ≈ US$ 1.549
Камион со церада
Носивост 1000 кг Зафатнина V=10.56 м³
Година 2007 Километража 150000 км Сила 140 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 5.391 ≈ US$ 6.358
Камион-ладилник
Носивост 4000 кг Зафатнина V=4.75 м³
Година 2011 Километража 119000 км Сила 119 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 17.970 ≈ US$ 21.192
Камион-ладилник
Носивост 990 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 37573 км Сила
Русија, г.Москва
Омилени : 0 Споредба : 0