Камиони GAZ-SAZ

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони GAZ-SAZ: 4 огласа
US$ 1.300 ≈ € 1.144
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина V=4000 м³
Година 1994 Километража Сила
Украина, Каменка
US$ 1.700 ≈ € 1.496
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина V=4.8 м³
Година 1991 Километража Сила 120 кс
Украина, Золотоноша
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
US$ 1.600 ≈ € 1.408
Камион кипер
Модел 3507 (V=4250)
Година 1987 Километража 705640 км Сила
Украина, Луцк
€ 1.228 UAH 39.000 ≈ US$ 1.395
Камион за сточна храна
Година Километража Сила
Украина, Белая Церковь
Омилени : 0 Споредба : 0