Филтри -

Камиони GAZ

Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони GAZ: 17 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-ладилник GAZ A21R22
1
Контактирајте го продавачот
22.410 € RUB 1.950.000 RUB
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 14 м³
Година 2021 Километража Сила 150 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
25.290 € RUB 2.200.000 RUB
Камион со церада
Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила 168 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
7.931 € RUB 690.000 RUB
Камион-ладилник
Носивост 1000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 10 м³
Година 2013 Километража 291460 км Сила 120 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
35.400 € RUB 3.080.000 RUB
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 3800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 8 м³
Година 2021 Километража Сила
Русија, Люберцы, Московской обл.
нови камион фургон GAZ A21R25
1
Контактирајте го продавачот
22.820 € RUB 1.985.000 RUB
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 200000 км Сила 107 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
нови камион со церада GAZ  A21R23
1
Контактирајте го продавачот
19.540 € RUB 1.700.000 RUB
Камион со церада
Година 2021 Километража Сила 107 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
нови камион со церада GAZ Next C41R13
1
Контактирајте го продавачот
33.910 € RUB 2.950.000 RUB
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 51.92 м³
Година 2021 Километража Сила 170 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
нови камион со рамна платформа GAZ A22R32
1
Контактирајте го продавачот
23.140 € RUB 2.013.000 RUB
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 150 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
18.280 € RUB 1.590.000 RUB
Камион-ладилник
Носивост 3300 кг Зафатнина 27.5 м³
Година 2018 Километража Сила 169 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
нови камион-ладилник GAZ Next C41R13
1
Контактирајте го продавачот
37.170 € RUB 3.234.000 RUB
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 170 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
7.126 € RUB 620.000 RUB
Камион фургон
Евро Euro 3 Зафатнина 25 м³
Година 2012 Километража 94430 км Сила 152 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 06/1980 Километража 1000 км Сила 115 кс
Полска
камион со рамна платформа GAZ 3309
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 4500 кг Зафатнина 4.43 м³
Година Километража Сила 149 кс
Украина, м. Харків
Контактирајте го продавачот
1.164 € UAH 37.000 UAH
Камион со рамна платформа
Година 1987 Километража Сила
Украина, Яришів
Контактирајте го продавачот
1.321 € UAH 42.020 UAH
Камион-цистерна за млеко
Година 2004 Километража 1000000 км Сила
Украина, Вишневе
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 17 огласа
Прикажи
Претплати се