Филтри -

Камиони Foton - Колумбија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

8 огласа: Камиони Foton - Колумбија

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
59.160 € COP 257.500.000 COP
Камион за шлепување
Носивост 10500 кг
Година 2023 Километража Сила
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
96.410 € COP 419.600.000 COP
Камион за шлепување
Година Километража Сила
Колумбија, Bogota
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
35.680 € COP 155.300.000 COP
Камион кипер
Носивост 3500 кг
Година 2024 Километража Сила
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
70.540 € COP 307.000.000 COP
Камион за шлепување
Носивост 14000 кг
Година 2022 Километража Сила
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
36.320 € COP 158.100.000 COP
Камион кипер
Носивост 5000 кг
Година 2023 Километража 1 км Сила
Колумбија, Bogota
Контактирајте го продавачот
79.270 € COP 345.000.000 COP
Камион со церада
Носивост 10500 кг Зафатнина 47.37 м³
Година Километража 101495 км Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
19.990 € COP 86.990.000 COP
Камион со рамна платформа
Носивост 7000 кг Зафатнина 8.03 м³
Година Километража 79592 км Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
18.150 € COP 79.000.000 COP
Камион-ладилник
Носивост 2800 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12.27 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2018 Километража 119378 км Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи