Филтри -

Камиони Foton од Кина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

14 огласа: Камиони Foton од Кина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
18.300 US$ EUR ≈ 17.000 €
Камион кипер
Носивост 12000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Autoline
нови камион кипер Foton Auman 10 Wheeler Dump Truck Price - Z нови камион кипер Foton Auman 10 Wheeler Dump Truck Price - Z нови камион кипер Foton Auman 10 Wheeler Dump Truck Price - Z
3
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 38.090 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 14.67 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 10/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион со рамна платформа
Година 06/2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.800 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.800 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
нови камион кипер Foton GTL 8x4 Dump Truck | Foton Tipper Truck for Sale - Z нови камион кипер Foton GTL 8x4 Dump Truck | Foton Tipper Truck for Sale - Z нови камион кипер Foton GTL 8x4 Dump Truck | Foton Tipper Truck for Sale - Z
3
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.020 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Зафатнина 29.67 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 10/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 43.200 €
Камион кипер
Носивост 31000 кг
Година Километража Сила
Кина
нови камион кипер Foton Auman 6x4 Dump Truck for Sale in Mozambique нови камион кипер Foton Auman 6x4 Dump Truck for Sale in Mozambique нови камион кипер Foton Auman 6x4 Dump Truck for Sale in Mozambique
3
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 43.200 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 36.230 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.590 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
43.600 US$ EUR ≈ 40.500 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 39.020 €
Камион-шасија
Носивост 30000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 43.660 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 31.46 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.940 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи