Филтри -

Камиони Foton

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

28 огласа: Камиони Foton

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража 100 км Сила
Украина, Uman
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 5000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража 100 км Сила
Украина, Uman
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Камион со рамна платформа
Година 06/2021 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2015 Километража 95000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2015 Километража 95000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2015 Километража 213450 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2015 Километража 160000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2015 Километража 95000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 144462 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.320 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
45.000 US$ EUR ≈ 41.320 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 06/2023 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.300 US$ EUR ≈ 16.800 €
Камион кипер
Носивост 12000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
нови камион кипер Foton GTL 8x4 Dump Truck | Foton Tipper Truck for Sale - Z нови камион кипер Foton GTL 8x4 Dump Truck | Foton Tipper Truck for Sale - Z нови камион кипер Foton GTL 8x4 Dump Truck | Foton Tipper Truck for Sale - Z
3
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.570 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Зафатнина 29.67 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 10/2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 42.700 €
Камион кипер
Носивост 31000 кг
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
78.220 € COP 345.000.000 COP
Камион со церада
Носивост 10500 кг Зафатнина 47.37 м³
Година Километража 101495 км Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Контактирајте го продавачот
19.720 € COP 86.990.000 COP
Камион со рамна платформа
Носивост 7000 кг Зафатнина 8.03 м³
Година Километража 79592 км Сила
Колумбија, Santiago de Cali
нови камион кипер Foton Auman 6x4 Dump Truck for Sale in Mozambique нови камион кипер Foton Auman 6x4 Dump Truck for Sale in Mozambique нови камион кипер Foton Auman 6x4 Dump Truck for Sale in Mozambique
3
Контактирајте го продавачот
46.500 US$ EUR ≈ 42.700 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
39.000 US$ EUR ≈ 35.810 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2022 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
43.600 US$ EUR ≈ 40.040 €
Камион кипер
Евро Euro 4
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
48.000 US$ EUR ≈ 44.080 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
42.000 US$ EUR ≈ 38.570 €
Камион-шасија
Носивост 30000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
47.000 US$ EUR ≈ 43.160 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 31.46 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 39.490 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2023 Километража Сила
Кина, Jinan
Контактирајте го продавачот
17.910 € COP 79.000.000 COP
Камион-ладилник
Носивост 2800 кг Евро Euro 4 Зафатнина 12.27 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2018 Километража 119378 км Сила
Колумбија, Santiago de Cali
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи