Филтри -

Камиони Fortuna

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони Fortuna

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион кипер
Носивост 125 кг Зафатнина 125 м³
Година 2016 Километража Сила
Германија, Kunde
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се