Филтри -

Камиони Ford од Унгарија

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

14 огласа: Камиони Ford од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2003 Километража 155710 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
41.500 €
Камион за шлепување
Година 2006 Километража 300000 км Сила
Унгарија, Balatonfűzfő
Контактирајте го продавачот
29.890 € Без ДДВ
Камион-шасија
Година 2022 Километража 30 км Сила
Унгарија, Gyor
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 237723 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 18 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
8.450 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 96794 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 19.4 м³
Година 2019 Километража 105000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2022 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3000 кг Зафатнина 2198 м³
Година 2011 Километража 42000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2003 Километража 155710 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
19.260 € HUF 7.500.000 HUF
Камион-шасија
Година 2016 Километража Сила
Унгарија, Nyiregyhaza
Контактирајте го продавачот
54.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 18 м³
Година 2018 Километража 71064 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 21.77 м³
Година 2018 Километража 115000 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се