Филтри -

Камиони Ford од Украина

Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

38 огласа: Камиони Ford од Украина

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
105.000 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 26320 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³
Година 2019 Километража 156377 км Сила
Украина, Chernivtsi
Контактирајте го продавачот
59.500 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 25 м³
Година 2016 Километража 182000 км Сила
Украина, м. Київ
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион кипер Ford 4142D нови камион кипер Ford 4142D нови камион кипер Ford 4142D
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 22 м³
Година 2022 Километража Сила
Украина
Контактирајте го продавачот
99.800 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 79000 км Сила
Украина, Kyiv
нови камион за транспорт на гориво Ford 2533 нови камион за транспорт на гориво Ford 2533
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 15 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови изотермален камион Ford Trucks 1833 DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Изотермален камион
Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер Ford Trucks 3542D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер Ford Trucks 4142D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Зафатнина 22 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-шасија Ford Trucks 3542
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2024 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион со завеса Ford Trucks 2533
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 45.5 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер Ford Ford Trucks  1833D (строительный)
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 10000 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-шасија Ford Trucks 4142
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер Ford 3542D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 16 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион за транспорт на гориво Ford Trucks 1833 DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 10 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер Ford Trucks 1833D нови камион кипер Ford Trucks 1833D
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 10000 кг Зафатнина 8 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер Ford Trucks  2533D
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15000 кг Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион кипер Ford Trucks 3542
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-шасија Ford Trucks 3542D DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 23600 кг Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-шасија Ford Trucks 2533 HR нови камион-шасија Ford Trucks 2533 HR нови камион-шасија Ford Trucks 2533 HR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-шасија Ford Trucks 1833 DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 11500 кг Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион фургон Ford Trucks 1833DC нови камион фургон Ford Trucks 1833DC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 11500 кг Зафатнина 43.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион со завеса Ford Trucks 2533 HR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 5 Зафатнина 44 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион-ладилник Ford Trucks 2533 LR
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Зафатнина 38.7 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 21 кг Зафатнина 30 м³
Година 2023 Километража Сила
Украина, Kyiv
нови камион за транспорт на гас Ford 2533 DC
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гас
Година 2020 Километража Сила
Украина, Kyiv
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 38 огласа
Прикажи