Филтри -

Камиони Ford од Турција

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони Ford од Турција

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
82.090 € TRY 2.765.000 TRY
Камион кипер
Година 2018 Километража 279000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
77.630 € TRY 2.615.000 TRY
Камион кипер
Година 2017 Километража 297000 км Сила
Турција, Ankara
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2017 Километража Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
73.180 € TRY 2.465.000 TRY
Камион кипер
Година 2014 Километража 180000 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
81.450 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 326550 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
108.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 154330 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
94.450 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2019 Километража 251000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
96.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 122657 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
72.600 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 01/2014 Километража 294000 км Сила
Турција, İstanbul
Контактирајте го продавачот
81.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 114280 км Сила
Турција, Ankara
Контактирајте го продавачот
79.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 309291 км Сила
Турција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се