Филтри -

Камиони Ford од Романија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

4 огласа: Камиони Ford од Романија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 97099 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 77001 км Сила
Романија
Контактирајте го продавачот
78.420 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Носивост 26293 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 124000 км Сила
Романија, Baia-Mare
Контактирајте го продавачот
75.500 €
Камион кипер
Носивост 25560 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18.08 м³
Година 2020 Километража 122374 км Сила
Романија, Chiajna
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се