Филтри -

Камиони Ford од Полска

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони Ford од Полска

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2018 Километража 135000 км Сила
Полска, Nowe Iganie
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 16000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 18 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2018 Километража 135000 км Сила
Полска, Nowe Iganie
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 105000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
37.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 16 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
27.990 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2022 Километража 5000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
45.990 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 10 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
36.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 6 км Сила
Полска, Wałbrzych
Контактирајте го продавачот
20.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 115000 км Сила
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се