Филтри -

Камиони Ford од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони Ford од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Камион фургон
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Apeldoorn
Troostwijk Veilingen B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
37.500 €
Камион за шлепување
Носивост 1890 кг Евро Euro 5
Година 2015-11-16 Километража 476295 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
8.750 €
Камион кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1988-04-07 Километража 224159 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
18.950 €
Камион-шасија
Година 2015-09-08 Километража 136690 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
3.650 €
Камион-шасија
Година 1992-07-01 Километража 26410 км Сила
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Камион со рамна платформа
Година 1929 Километража 1 км Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион за шлепување
Носивост 920 кг
Година 1996 Километража Сила
Холандија, LA Breda
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион за шлепување
Носивост 1010 кг
Година 1996 Километража 122257 км Сила
Холандија, LA Breda
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се