Филтри -

Камиони Ford од Франција

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

4 огласа: Камиони Ford од Франција

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 1.430 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Година 2005 Километража 189500 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 131631 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 3800 кг Евро Euro 4
Година 07/1991 Километража 700000 км Сила
Франција, Béthune
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 12/1992 Километража 87000 км Сила
Франција, Limay

Други марки во делот "Камиони од Франција"

Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 6658 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2018 Километража 530000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
115.000 € Без ДДВ
Камион за превоз на дрва
Носивост 6658 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2018 Километража 530000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со завеса
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2007 Километража 852000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8035 кг Евро Euro 5
Година 06/2012 Километража 428000 км Сила
Франција, Is-sur-Tille
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Камион работилница
Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 357400 км Сила
Франција, Wambrechies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 15583 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража 620000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 16380 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.8 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2014 Километража 271498 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2003 Километража 477000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 03/2008 Километража Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
аукција 3.122 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 711019 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
7.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 05/2010 Километража 673637 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 672609 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 12/2011 Километража 477832 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 07/2011 Километража 409544 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6
Година 11/2011 Километража 598483 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 10/2002 Километража 429000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 05/1998 Километража 270000 км Сила
Франција, Saint-Priest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Носивост 11160 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2012 Километража 275997 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 300 км Сила
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
аукција 16.538 € Со вклучен ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 121950 км Сила
Франција
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи