Филтри -

Камиони Foden од Европа

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони Foden

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
26.760 € GBP 22.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 26000 кг Евро Euro 2
Година 2003 Километража 674598 км Сила
Обединето Кралство
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.200 € GBP 8.750 GBP
Камион платформа
Носивост 26000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 670000 км Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се