Филтри -

Камиони Foden

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони Foden

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна
Носивост 26000 кг Евро Euro 2
Година 2003 Километража 674598 км Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
10.120 € GBP 8.750 GBP
Камион платформа
Носивост 26000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 670000 км Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се