Филтри -

Камиони Fassi

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

2 огласа: Камиони Fassi

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција 1.888 € SEK 22.000 SEK
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 13070 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 359660 км Сила
Шведска, Nynäshamn
Контактирајте го продавачот
аукција 5.320 € SEK 62.000 SEK
Камион со рамна платформа
Носивост 2210 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 298955 км Сила
Шведска, Huddinge

Other makes in the section "Камиони"

Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион фургон
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2001-09 Километража 843998 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 13220 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 229000 км Сила
Германија, Bad Mergentheim
Контактирајте го продавачот
36.800 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 10/2006 Километража 563000 км Сила
Полска, Opole
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2003 Километража 489000 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
10.150 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2
Година 1999-01 Километража 1021515 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
35.500 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Португалија, Vila Franca Das Naves, Guarda
Контактирајте го продавачот
14.750 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2001-09 Километража 843998 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража 1200000 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 293000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 699000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
25.720 € PLN 109.700 PLN
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 8000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2011 Километража 446000 км Сила
Полска, GOWARZEWO
Контактирајте го продавачот
39.790 € PLN 169.700 PLN
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 7.24 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 11/2004 Километража 460000 км Сила
Полска, GOWARZEWO
Контактирајте го продавачот
14.880 € GBP 12.750 GBP
Камион со завеса
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 483349 км Сила
Обединето Кралство, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
FleetEx Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
64.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7750 кг Евро Euro 4
Година 2018 Километража 70000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 9400 кг
Година 2009 Километража 167379 км Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
Контактирајте го продавачот
88.489 €
Камион за превоз на дрва
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 358000 км Сила
Чехија, Highway D11, EXIT25
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
Година 2006 Километража Сила
Полска, Opole
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се