Филтри -

Камиони FOTON од Украина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FOTON од Украина: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер FOTON АС3251/2 «КОБАЛЬТ»
5
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 11.610 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 14 м³
Година 2008 Километража Сила
Украина, Трускавец
камион кипер FOTON АС3251/2 «КОБАЛЬТ»
4
Контактирајте го продавачот
15.900 US$ EUR ≈ 13.190 €
Камион кипер
Носивост 20000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 18 м³
Година 2008 Километража Сила
Украина, Трускавец
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за шлепување FOTON Aumark S
2
Побарајте цена
цена на барање
Камион за шлепување
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила 152 кс
Украина, Київ
нови камион-цистерна FOTON Aumark
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион-цистерна
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила 152 кс
Украина, Київ
нови камион за транспорт на гориво FOTON
7
Контактирајте го продавачот
49.500 US$ EUR ≈ 41.050 €
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила 152 кс
Украина, Київ
нови камион фургон FOTON Aumark S
3
Побарајте цена
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 50 км Сила 152 кс
Украина, Київ
нови камион кипер FOTON
17
Контактирајте го продавачот
43.000 US$ EUR ≈ 35.660 €
Камион кипер
Носивост 4500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 8.1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 20 км Сила 152 кс
Украина, Київ
нови камион за транспорт на гориво FOTON АТЗ
19
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година Километража Сила
Украина
нови камион кипер FOTON  JAC. HOWO. SINOTRUK, МАЗ, IVECO - 3-х сторонни
26
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се