Камиони FOTON од Русија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FOTON од Русија: 15 огласа
€ 12.040 ≈ US$ 14.095
Камион со церада
Носивост 3830 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22.64 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 71 км Сила
Русија, г.Москва
€ 12.040 ≈ US$ 14.095
Камион со церада
Носивост 3830 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22.59 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 68 км Сила
Русија, г.Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
€ 4.843 ≈ US$ 5.671
Изотермичен камион
Носивост 5000 кг Евро Euro 2
Година 2007 Километража 500000 км Сила 137 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 5.674 ≈ US$ 6.643
Камион фургон
Носивост 6500 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=20.19 м³
Година 2013 Километража 130474 км Сила 139 кс
Русија, Москва
€ 6.642 ≈ US$ 7.777
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22.59 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 11007 км Сила
Русија, г.Москва
€ 10.380 ≈ US$ 12.151
Камион фургон
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=28.31 м³
Година 2012 Километража 144700 км Сила 132 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 6.781 ≈ US$ 7.939
Камион фургон
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=27.29 м³
Година 2009 Километража 340000 км Сила 150 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 6.642 ≈ US$ 7.777
Камион фургон
Носивост 2430 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=14.19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 84168 км Сила 92 кс
Русија, г.Москва
€ 4.705 ≈ US$ 5.509
Камион со церада
Носивост 7800 кг Евро Euro 2 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 204993 км Сила 137 кс
Русија, Москва
€ 22.830 ≈ US$ 26.733
Камион-ладилник
Носивост 6560 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=32.37 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 36914 км Сила 170 кс
Русија, г.Москва
€ 12.040 ≈ US$ 14.095
Камион со церада
Носивост 3830 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=23.57 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 118 км Сила 132 кс
Русија, Москва
€ 12.040 ≈ US$ 14.095
Камион со церада
Носивост 3830 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22.49 м³
Година 2012 Километража 104 км Сила 132 кс
Русија, Москва
€ 3.736 ≈ US$ 4.374
Изотермичен камион
Носивост 2000 кг
Година 2007 Километража Сила 91 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 12.320 ≈ US$ 14.419
Камион кипер
Носивост 25000 кг
Година 2007 Километража 163000 км Сила 275 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 12.320 ≈ US$ 14.419
Камион кипер
Носивост 25000 кг
Година 2007 Километража 154800 км Сила 275 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Омилени : 0 Споредба : 0