Камиони FOTON од Русија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FOTON од Русија: 9 огласа
€ 10.130 ≈ US$ 11.819
Камион фургон
Носивост 6000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=28.31 м³
Година 2012 Километража 144700 км Сила 132 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 6.077 ≈ US$ 7.092
Камион фургон
Носивост 5000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=27.29 м³
Година 2009 Километража 340000 км Сила 150 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 21.340 ≈ US$ 24.899
Камион-ладилник
Носивост 7000 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=32 м³
Година 2015 Километража 36932 км Сила 170 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 13.500 ≈ US$ 15.759
Камион-ладилник
Носивост 6500 кг
Година 2015 Километража 30000 км Сила 132 кс
Русија, Вертолет-2 Снт
€ 4.726 ≈ US$ 5.516
Изотермичен камион
Носивост 2500 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012-12 Километража 85000 км Сила 95 кс
Русија, Архангельск
€ 6.752 ≈ US$ 7.879
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=20.54 м³
Година 2012 Километража 85000 км Сила 104 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 11.480 ≈ US$ 13.395
Камион со церада
Носивост 3830 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=23.57 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 118 км Сила 132 кс
Русија, Москва
€ 12.020 ≈ US$ 14.025
Камион кипер
Носивост 25000 кг
Година 2007 Километража 163000 км Сила 275 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 12.020 ≈ US$ 14.025
Камион кипер
Носивост 25000 кг
Година 2007 Километража 154800 км Сила 275 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
Омилени : 0 Споредба : 0