Филтри -

Камиони FOTON - Казахстан

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FOTON - Казахстан: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-цистерна FOTON
1
Контактирајте го продавачот
21.500.000 € Со вклучен ДДВ
Камион-цистерна
Зафатнина 13 м³
Година 2021 Километража Сила
Казахстан, Алматы
камион фургон FOTON M4 Aumark S
1
Контактирајте го продавачот
20.060 € KZT 9.900.000 KZT
Камион фургон
Носивост 3570 кг
Година Километража Сила
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се