Камиони FOTON од Европа

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FOTON: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер FOTON TX 3234 6X4
20
37.500 € USD ≈ 40.440 US$
Камион кипер
Носивост 22250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015-06-01 Километража 95000 км Сила 340 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер FOTON TX 3234 6X4
24
37.500 € USD ≈ 40.440 US$
Камион кипер
Носивост 22250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015-06-01 Километража 95000 км Сила 340 кс
Холандија, LA Breda
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион кипер FOTON TX 3234 6X4
23
37.500 € USD ≈ 40.440 US$
Камион кипер
Носивост 22250 кг Зафатнина V=19.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-01-01 Километража 160000 км Сила 340 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер FOTON TX 3234 6X4
14
37.500 € USD ≈ 40.440 US$
Камион кипер
Носивост 22250 кг Зафатнина V=19.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015-01-01 Километража 229707 км Сила 340 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер FOTON TX 3234 6X4
16
37.500 € USD ≈ 40.440 US$
Камион кипер
Носивост 22250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015-01-01 Километража 244462 км Сила 340 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер FOTON TX3234 6x4 full steel
10
37.500 € USD ≈ 40.440 US$
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 2015-01-01 Километража 186314 км Сила
Холандија, Vuren
камион кипер FOTON TX3234 6x4 full steel
10
37.500 € USD ≈ 40.440 US$
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 2015-01-01 Километража 265997 км Сила
Холандија, Vuren
камион кипер FOTON TX 3234 6X4
28
37.500 € USD ≈ 40.440 US$
Камион кипер
Носивост 22250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015-06-01 Километража 213450 км Сила 340 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер FOTON TX 3234 6X4
24
37.500 € USD ≈ 40.440 US$
Камион кипер
Носивост 22250 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2015-06-01 Километража 95000 км Сила 340 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер FOTON TX3234 6x4 full steel
10
37.500 € USD ≈ 40.440 US$
Камион кипер
Евро Euro 1
Година 2015-01-01 Километража Сила
Холандија, Vuren
камион со рамна платформа FOTON BJ1043
11
5.900 € USD ≈ 6.363 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 3440 кг Евро Euro 3
Година 2015-01-01 Километража 103000 км Сила
Холандија, LA Breda
камион со рамна платформа FOTON BJ1043
14
5.950 € USD ≈ 6.417 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 3440 кг Евро Euro 2
Година 2015-01-01 Километража 103000 км Сила
Холандија, LA Breda
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се