Филтри -

Камиони FORLAND

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони FORLAND

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 9000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 2.56 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.380 €
Камион кипер
Носивост 9000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 8.11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Кина, Changsha Shi
Himalaya Technology Co.,Ltd
3 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
16.000 US$ EUR ≈ 14.850 €
Камион кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9.94 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, He Fei Shi
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се