Камиони FORD од ЗНД

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FORD: 5 огласа
€ 10.740 RUB 820.000 ≈ US$ 12.133
Камион-ладилник
Носивост 1000 кг
Година 2011 Километража 356419 км Сила 155 кс
Русија, Люберцы, Московской обл.
€ 29.340 RUB 2.240.000 ≈ US$ 33.145
Камион фургон
Година 06/2018 Километража Сила 125 кс
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 10.480 RUB 800.000 ≈ US$ 11.837
Изотермичен камион
Носивост 1500 кг Зафатнина V=12 м³
Година 2012 Километража 360000 км Сила 155 кс
Русија, Москва
€ 7.859 RUB 600.000 ≈ US$ 8.878
Камион фургон
Носивост 990 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=16.06 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 246960 км Сила 140 кс
Русија, Москва
€ 15.720 RUB 1.200.000 ≈ US$ 17.756
Камион-ладилник
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=40.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 449953 км Сила 300 кс
Русија, Новосибирск
Омилени : 0 Споредба : 0