Филтри -

Камиони FORD од Унгарија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

11 огласа: Камиони FORD од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
56.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22900 кг Зафатнина 21 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 248714 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 357900 км Сила
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2022 Километража 16 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2019 Километража 105000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
40.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2022 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3000 кг Зафатнина 2198 м³
Година 2011 Километража 42000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2003 Километража 155710 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
67.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 26293 кг
Година 2020 Километража 124000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 96794 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2018 Километража 115000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.400 € Без ДДВ
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 237723 км Сила
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се