Филтри -

Камиони FORD од Турција

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FORD од Турција: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна FORD AKSOY OTOMOTİV'DEN ADETLİ CARGO 2533 2018 MODEL 15.000 KM
10
Контактирајте го продавачот
52.080 € TRY 538.500 TRY
Камион-цистерна
Година 12/2018 Километража Сила
Турција, Yozgat
камион кипер FORD Cargo 3536**NEŞELİ'DEN 2015 CARGO 3536(175.000 KM+Z.CÖMERTOĞLU D
25
Контактирајте го продавачот
43.040 € TRY 445.000 TRY
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2015 Километража 175000 км Сила 360 кс
Турција, ANKARA
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер FORD 2016 CARGO 4142 MANUEL AC 8X4 EURO 6 HARDOX TIPPER
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.500 €
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2016 Километража 191000 км Сила 420 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер FORD 2016 CARGO 4136 D E5 AC 8X4 HARDOX TIPPER
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 247236 км Сила 360 кс
Турција, Ankara
камион кипер FORD 2017 4142 D AUTO AC 8X4 HARDOX TIPPER
24
Контактирајте го продавачот
53.500 €
Камион кипер
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04 Километража 151000 км Сила 308 kW
Турција
камион кипер FORD 2018 FORD  4142 XD MANUEL AC 8X4 HARDOX TIPPER
24
Контактирајте го продавачот
61.500 €
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година Километража 110000 км Сила 420 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер FORD 2015 CARGO 4136 D E5 AC 8X4 HARDOX TIPPER
24
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 124123 км Сила 360 кс
Турција, Ankara
камион кипер FORD 2018 CARGO 4142 XD AUTO  AC EURO 6 8X4 HARDOX TIPPER
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
62.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2018 Километража 102911 км Сила 420 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер FORD 2015  CARGO 4136  AC 8X4  E5 HARDOX TIPPER
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 01/2015 Километража 215000 км Сила 4360 кс
Турција, İSTANBUL
камион за превоз на зрна FORD 2017 MODEL CARGO 3233 S E6 + ADR + A/C +48.000 KM
24
Контактирајте го продавачот
55.610 € TRY 575.000 TRY
Камион за превоз на зрна
Година 05/2017 Километража 48000 км Сила 330 кс
Турција, ANKARA
камион кипер FORD 2007 CARGO 2524 6X2 TIPPER
24
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
21.150 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 01/2007 Километража 1085000 км Сила 240 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер FORD  2006 CARGO 2530 6X2 TIPPER
23
Контактирајте го продавачот
17.250 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2006 Километража 335000 км Сила 220 kW
Турција
камион кипер FORD Cargo 4142 8X4 HARDOX AUTOMATIC
4
Контактирајте го продавачот
41.000 US$ EUR ≈ 34.470 €
Камион кипер
Година 01/2017 Километража 155000 км Сила
Турција
камион кипер FORD CARGO 2016 4142 D E6 A/C 8X4 MANUEL HARDOX TİPPER 7 PCS
25
Контактирајте го продавачот
44.010 € TRY 455.000 TRY
Камион кипер
Година 02/2016 Километража 208000 км Сила 420 кс
Турција, ANKARA
камион кипер FORD CARGO 2015 3536 D A/C HARDOX TIPPER
24
Контактирајте го продавачот
41.100 € TRY 425.000 TRY
Камион кипер
Година 06/2015 Километража 287000 км Сила 360 кс
Турција, ANKARA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се