Филтри -

Камиони FORD од Романија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FORD од Романија: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада FORD TRANSIT 350 L4 SCAB EURO 6 CABINA
24
10.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 312740 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD Tranzit
6
12.345 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 360246 км Сила 170 кс
Романија, TIMISOARA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион со церада FORD NEW TRANSIT 350 L4 EURO 6 CABINA D
28
12.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 17.43 м³
Година 2016 Километража 231272 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD TRANSIT SCAB 130 CP MANUAL EURO 6  CABINA DE DORMIT PRELATA
23
13.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 19.59 м³
Година 2018 Километража 147545 км Сила 131 кс
Романија
камион со церада FORD TRANSIT TREND SCAB 350 L4 2.0 TDCI
24
11.600 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2017 Километража 249816 км Сила 131 кс
Романија
возило за транспорт на живина FORD Transit
3
10.500 €
Возило за транспорт на живина
Зафатнина 20 м³
Година 2010 Километража Сила 115 кс
Романија
камион со церада FORD NOU!  FORD TRANSIT 350 L4 EURO 6 CABINA DE DO
27
8.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1050 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.22 м³
Година 2016 Километража 306172 км Сила 170 кс
Романија
камион кипер FORD F800
10
12.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1995 Километража 18600 км Сила 250 кс
Романија, Bihor
камион со церада FORD NOU! TRANSIT EURO 6 CABINA DE DORMIT PR
28
11.700 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1078 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.22 м³
Година 2016 Километража 271489 км Сила 170 кс
Романија
камион со церада FORD TRANSIT 350 L4 EURO 6 CABINA D
28
12.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 1060 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16.8 м³
Година 2016 Километража 227055 км Сила 170 кс
Романија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Претплати се