Филтри -

Камиони FORD од Полска

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FORD од Полска: 19 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер FORD TRANSIT
33
Контактирајте го продавачот
15.089 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 97200 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион кипер FORD TRANSIT
34
Контактирајте го продавачот
13.118 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2014 Километража 264000 км Сила 125 кс
Полска, Wałbrzych
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа FORD Transit Skrzynia 3.80 M + HDS Stan * BDB *
11
Контактирајте го продавачот
6.019 € PLN 27.500 PLN
Камион со рамна платформа
Година 1999 Километража 224000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
камион со завеса FORD TRANSIT PLANDEKA WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA TEMPOMAT PNEUMATYKA
40
Контактирајте го продавачот
28.990 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 6 Зафатнина 17.2 м³
Година 2020 Километража 50600 км Сила 170 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада FORD TRANSIT SKRZYNIA PLANDEKA WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA  [ 4796 ]
38
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 21.12 м³
Година 2017 Километража 88900 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион со рамна платформа FORD Transit
6
Контактирајте го продавачот
1.335 € PLN 6.100 PLN
Камион со рамна платформа
Година 2006 Километража 334496 км Сила
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
камион фургон FORD Transit
37
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
12.450 € PLN 56.900 PLN
Камион фургон
Носивост 790 кг Зафатнина 13.72 м³
Година 2015 Километража 391000 км Сила 125 кс
Полска, Widełki
камион фургон FORD Transit
35
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.110 € PLN 59.900 PLN
Камион фургон
Носивост 790 кг Зафатнина 13.72 м³
Година 2015 Километража 339000 км Сила 125 кс
Полска, Widełki
камион со церада FORD TRANSIT PLANDEKA WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA  [ 0374 ]
36
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Зафатнина 20.59 м³
Година 2018 Километража 44400 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD TRANSIT KONTENER WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA [ 9290 ]
35
Контактирајте го продавачот
21.590 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 70900 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион кипер FORD TRANSIT SKRZYNIA DOKA 6 MIEJSC KLIMATYZACJA SERWIS ASO [ 2558 ]
34
Контактирајте го продавачот
10.928 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2015 Километража 226600 км Сила 100 кс
Полска, Wałbrzych
камион кипер FORD TRANSIT SKRZYNIA DOKA 7 MIEJSC KLIMATYZACJA [ 9963 ]
34
Контактирајте го продавачот
13.994 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2016 Километража 241900 км Сила 100 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD TRANSIT 
34
Контактирајте го продавачот
19.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 18.77 м³
Година 2018 Километража 109700 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FORD TRANSIT KONTENER WINDA 8 PALET KLIMATYZACJA  [ 7266 ]
33
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 6 Зафатнина 18.77 м³
Година 2018 Километража 82400 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион со рамна платформа FORD TRANSIT 
15
Контактирајте го продавачот
9.833 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2010 Километража 202790 км Сила 115 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи
Претплати се