Камиони FORD Transit од Холандија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FORD Transit од Холандија: 53 огласа
€ 9.950 ≈ US$ 11.204
Камион со рамна платформа
Носивост 620 кг
Година 2008-04-09 Километража 152186 км Сила 140 кс
Холандија, Albergen
€ 22.450 ≈ US$ 25.279
Камион фургон
Носивост 785 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=19.4 м³
Година 2016-04-08 Километража 53662 км Сила 126 кс
Холандија, Mijdrecht
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 22.900 ≈ US$ 25.785
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2015-01 Километража 33271 км Сила 155 кс
Холандија, Son en Breugel
€ 29.950 ≈ US$ 33.724
Камион фургон
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2017-05-04 Километража 48484 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 22.900 ≈ US$ 25.785
Камион фургон
Носивост 460 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=19 м³
Година 2017-01-23 Километража 58994 км Сила 131 кс
Холандија, Veghel
€ 30.950 ≈ US$ 34.850
Камион фургон
Носивост 600 кг Евро Euro 6
Година 2017-05-04 Километража 34670 км Сила 131 кс
Холандија, Uden
€ 5.450 ≈ US$ 6.137
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=2.8 м³
Година 2012-12-01 Километража 200317 км Сила 101 кс
Холандија, Roosendaal
€ 20.950 ≈ US$ 23.590
Камион фургон
Носивост 785 кг Евро Euro 5
Година 2016-06-24 Километража 56104 км Сила 126 кс
Холандија, Terborg
€ 19.950 ≈ US$ 22.464
Камион фургон
Година 2016-06-24 Километража 69066 км Сила 125 кс
Холандија, Terborg
€ 21.450 ≈ US$ 24.153
Камион фургон
Зафатнина V=19.4 м³
Година 2016-05-13 Километража 51711 км Сила 125 кс
Холандија, Terborg
€ 6.950 ≈ US$ 7.826
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2013-02-05 Километража 237000 км Сила 125 кс
Холандија, Doornspijk
€ 23.400 ≈ US$ 26.348
Камион фургон
Носивост 500 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=19.23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017-04-13 Километража 44374 км Сила 131 кс
Холандија, Veghel
€ 24.950 ≈ US$ 28.094
Камион фургон
Носивост 600 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=19.18 м³
Година 2017-04-05 Километража 38937 км Сила 131 кс
Холандија, Groningen
€ 24.950 ≈ US$ 28.094
Камион фургон
Носивост 600 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=19.18 м³
Година 2017-04-25 Километража 33873 км Сила 131 кс
Холандија, Groningen
€ 16.500 ≈ US$ 18.579
Камион фургон
Носивост 710 кг Зафатнина V=20 м³
Година 2011-10-17 Километража 141867 км Сила 200 кс
Холандија, Groningen
Омилени : 0 Споредба : 0