Камиони FORD од Холандија

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FORD од Холандија: 26 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа FORD Transit Pick Up .Dub Cab & Kraan (Motor Defect) Bakmaat L.326/B
23
7.450 € USD ≈ 8.035 US$
Камион со рамна платформа
Година 2012-02-03 Километража 118795 км Сила 125 кс
Холандија, Roosendaal
камион со рамна платформа FORD BARENTS
8
6.400 € USD ≈ 6.902 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 4050 кг
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Rheden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила FORD Transit
10
7.750 € USD ≈ 8.358 US$
Камион за транспорт на возила
Носивост 1280 кг Евро Euro 4
Година 2009-06-09 Километража 176000 км Сила 140 кс
Холандија, Zaandam
камион со рамна платформа FORD Transit open laadbak airco 69000km
11
20.750 € USD ≈ 22.380 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2017-01-01 Километража 69000 км Сила 130 кс
Холандија, Monster
камион-шасија FORD TIGER TIG50 4X2 CARGO TRACTOR AIRPORT UTILITY TRUCK
10
ВИДЕО
2.500 € USD ≈ 2.696 US$
Камион-шасија
Евро Euro 1
Година Километража 2222 км Сила
Холандија, Stampersgat
камион за шлепување FORD Cargo 0813 C2CA Afsleepauto + brille
19
7.500 € USD ≈ 8.089 US$
Камион за шлепување
Носивост 2310 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1985-06-30 Километража 136400 км Сила 128 кс
Холандија, Saasveld
продавница на камион FORD Transit 120 RWD FOOD TRUCK
16
3.950 € USD ≈ 4.260 US$
Продавница на камион
Носивост 660 кг
Година 1991-07-25 Километража 80980 км Сила 68 кс
Холандија, Tilburg
нови камион со рамна платформа FORD Transit 350 2.0 TDCI 130PK RWD L3 Trend OPEN LAADBAK AIRCO CRUIS
31
23.900 € USD ≈ 25.780 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2020-01-01 Километража 5 км Сила 131 кс
Холандија, Woerden
камион-шасија FORD 90T350 Dub Cab Pick Up 6 Zits. Trekhaak Bakmaat L280/B.215.H40 C
23
3.150 € USD ≈ 3.397 US$
Камион-шасија
Година 2003-05-26 Километража 182230 км Сила
Холандија, Roosendaal
камион фургон FORD vrachtwagen
9
преговара
Камион фургон
Година Километража Сила
Холандија, Goudriaan
камион со рамна платформа FORD 1925 TT
13
17.500 € USD ≈ 18.870 US$
Камион со рамна платформа
Година 1925-01-01 Километража 1 км Сила
Холандија, LA Breda
камион со рамна платформа FORD BB TRUCK V8
18
22.500 € USD ≈ 24.270 US$
Камион со рамна платформа
Година 1932-06-01 Километража 1 км Сила
Холандија, LA Breda
камион кипер FORD Transit 350L 2.2 TDCI DC kipper 3 zijdig
29
12.990 € USD ≈ 14.010 US$
Камион кипер
Носивост 1629 кг Зафатнина V=80 л
Година 10/2013 Километража 113817 км Сила 101 кс
Холандија, Schiedam
камион кипер FORD Transit 330L 2.4 TDCI
9
7.950 € USD ≈ 8.574 US$
Камион кипер
Носивост 1473 кг
Година 2010 Километража 78319 км Сила 101 кс
Холандија, ASPEREN
камион со рамна платформа FORD MODEL TT
6
18.500 € USD ≈ 19.950 US$
Камион со рамна платформа
Година 1923-06-01 Километража 1 км Сила
Холандија, LA Breda
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Претплати се