Филтри -

Камиони FORD - Чиле

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони FORD - Чиле: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион рол кипер FORD Cargo 3133 камион рол кипер FORD Cargo 3133
2
Контактирајте го продавачот
128.000 € CLP 120.000.000 CLP
Камион рол кипер
Носивост 21580 кг Евро Euro 5
Година 2019 Километража 14751 км Сила
Чиле, Antofagasta
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се