Филтри -

Камиони FORD - Бразил

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FORD - Бразил: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна FORD CARGO 1319 E Turbo 2p
8
Контактирајте го продавачот
33.893,85 US$ EUR ≈ 28.490 €
Камион-цистерна
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна FORD CARGO 2628 E
2
Контактирајте го продавачот
35.320,96 US$ EUR ≈ 29.690 €
Камион-цистерна
Зафатнина 18000 л
Година 2009 Километража 182000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-шасија FORD CARGO 1719
4
Контактирајте го продавачот
41.564,56 US$ EUR ≈ 34.940 €
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион за транспорт на гориво FORD F-12000 2p (diesel)
4
Контактирајте го продавачот
14.984,65 US$ EUR ≈ 12.600 €
Камион за транспорт на гориво
Година 1993 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна FORD 1722
5
Контактирајте го продавачот
21.990 € BRL 150.000 R$
Камион-цистерна
Година 2012 Километража Сила
Бразил, Palmas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се