Камиони FORD Transit

Резултати од пребарување: 107 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Камиони FORD Transit: 107 огласа

камион кипер FORD Transit 2.4TDC
17
9.664 € BGN USD 18.900 BGN ≈ 10.430 US$
Камион кипер
Носивост 3500 кг
Година 2011 Километража 207325 км Сила 115 кс
Бугарија, КАРЛОВО
камион со рамна платформа FORD TRANSIT 350 L TDC i
52
преговара
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 03/2011 Километража Сила
Грција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион со рамна платформа FORD Transit
32
аукција 4.906 € SEK USD 52.000 SEK ≈ 5.294 US$
Камион со рамна платформа
Година 2015 Километража Сила 125 кс
Шведска, Svenljunga
камион со рамна платформа FORD Transit 2.4TDCI
15
7.107 € BGN USD 13.900 BGN ≈ 7.669 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг
Година 2007 Километража 220488 км Сила 115 кс
Бугарија, КАРЛОВО
изотермален камион FORD TRANSIT
4
3.500 € USD ≈ 3.777 US$
Изотермален камион
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Bohumín
камион кипер FORD TRANSIT 350 2.4 tdci DOKA ponyvás billencs
12
9.615 € HUF USD 3.250.000 HUF ≈ 10.380 US$
Камион кипер
Година 2009 Километража 125 км Сила
Унгарија, Budapest
камион кипер FORD Transit Kipper, Klimaanlage, Tempomat, 3,5 T Anhängerkupplung
30
20.750 € USD ≈ 22.390 US$
Камион кипер
Носивост 1365 кг Зафатнина V=2.2 м³
Година 2016-06 Километража 45216 км Сила 155 кс
Австрија, Peuerbach
камион кипер FORD Transit 125 T430
38
4.929 € USD ≈ 5.318 US$
Камион кипер
Година 2004 Километража Сила 125 кс
Норвешка, Tiller
камион фургон FORD Ford Transit
15
18.800 € USD ≈ 20.290 US$
Камион фургон
Година 2017-05 Километража 79990 км Сила 131 кс
Австрија, Leopoldsdorf
камион со рамна платформа FORD TRANSIT 350 4x4 Platós
12
16.420 € HUF USD 5.550.000 HUF ≈ 17.720 US$
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=2.75 м³
Година 2015 Километража 33 км Сила 155 кс
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа FORD TRANSIT DOKA Daru
12
6.657 € HUF USD 2.250.000 HUF ≈ 7.183 US$
Камион со рамна платформа
Година 2003 Километража 198 км Сила 85.65 кс
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа FORD TRANSIT 300 2.0 tdi DOKA Platós
12
4.882 € HUF USD 1.650.000 HUF ≈ 5.267 US$
Камион со рамна платформа
Зафатнина V=2.2 м³
Година 2006 Километража 389 км Сила 99.25 кс
Унгарија, Budapest
камион-ладилник FORD TRANSIT 350 L2
12
20.410 € HUF USD 6.900.000 HUF ≈ 22.030 US$
Камион-ладилник
Година 2015 Километража 127 км Сила 155 кс
Унгарија, Budapest
камион со рамна платформа FORD TRANSIT 350 L2 Platós
8
12.430 € HUF USD 4.200.000 HUF ≈ 13.410 US$
Камион со рамна платформа
Година 2014 Километража 160 км Сила 125 кс
Унгарија, Budapest
камион кипер FORD TRANSIT 3 old. billencs
9
12.130 € HUF USD 4.100.000 HUF ≈ 13.090 US$
Камион кипер
Година 2011 Километража 120 км Сила 140 кс
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 107 огласа
Прикажи
Претплати се