Филтри -

Камиони FORD CARGO од Турција

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FORD CARGO од Турција: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер FORD CARGO AKSOY OTOMOTİV A.Ş DEN 2017 FORD CARGO 4142 D ADETLİ
10
44.940 € TRY 425.000 TRY
Камион кипер
Година 2017-12-28 Километража Сила
Турција, Yozgat
камион-цистерна FORD CARGO AKSOY OTOMOTİV'DEN ADETLİ FORD CARGO 2533 2018 MODEL 15.000 KM
10
51.650 € TRY 488.500 TRY
Камион-цистерна
Година 2018-12-30 Километража Сила
Турција, Yozgat
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион кипер FORD CARGO 2017  4142 D E6 AC 8X4 HARDOX TIPPER
22
ВИДЕО
40.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 157000 км Сила 420 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер FORD CARGO CARGO 4142D-NEŞELİ'DEN*17 ADET*2017 CARGO * 4142 D *MANUEL+HARDO
26
40.180 € TRY 380.000 TRY
Камион кипер
Година 2017-10 Километража 115000 км Сила 420 кс
Турција, ANKARA
камион кипер FORD CARGO 4142XD - NEŞELİ'DEN *8 PCS* 2018 CARGO * 4142 XD *MANUEL+HARDOX+
25
51.810 € TRY 490.000 TRY
Камион кипер
Година 2018-09 Километража 97000 км Сила 420 кс
Турција, ANKARA
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се