Филтри -

Камиони FORD CARGO - Бразил

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FORD CARGO - Бразил: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна FORD CARGO 2622/2622 E 6x4 T 3-Eixos 2p
5
24.447,28 US$ EUR ≈ 20.630 €
Камион-цистерна
Зафатнина 20 м³
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион со рамна платформа FORD CARGO 1319 E Turbo 2p
2
31.228,28 US$ EUR ≈ 26.350 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2015 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион-цистерна FORD CARGO 1319 E Turbo 2p
6
26.767,10 US$ EUR ≈ 22.580 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 114703 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион за транспорт на гориво FORD CARGO 2422/ 2422 E 3-Eixos 2p (diesel)
1
16.060,26 US$ EUR ≈ 13.550 €
Камион за транспорт на гориво
Година 1997 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер FORD CARGO 2628 E 6x4 T 3-Eixos 2p (diesel)
4
21.592,12 US$ EUR ≈ 18.220 €
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна FORD CARGO 1517 F 2p (diesel)
2
27.659,33 US$ EUR ≈ 23.340 €
Камион-цистерна
Година 2010 Километража 45000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се