Филтри -

Камиони FORD CARGO

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FORD CARGO: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер FORD CARGO 2533
15
57.100 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 20000 кг
Година 2017 Километража 60000 км Сила
Украина, Чернівці
камион за транспорт на гориво FORD CARGO 2628 E T 2p
4
31.038,36 US$ EUR ≈ 26.230 €
Камион за транспорт на гориво
Зафатнина 20 м³
Година 2009 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна FORD CARGO AKSOY OTOMOTİV'DEN ADETLİ FORD CARGO 2533 2018 MODEL 15.000 KM
10
50.640 € TRY 488.500 TRY
Камион-цистерна
Година 2018-12-30 Километража Сила
Турција, Yozgat
камион-цистерна FORD CARGO 1517 F 2p (diesel)
2
27.491,12 US$ EUR ≈ 23.230 €
Камион-цистерна
Година 2010 Километража 45000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер FORD CARGO 2017  4142 D E6 AC 8X4 HARDOX TIPPER
22
ВИДЕО
40.950 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 157000 км Сила 420 кс
Турција, İSTANBUL
нови камион кипер FORD CARGO 3530 D LRS
1
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19930 кг Зафатнина 15 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион кипер FORD CARGO 3530 D
1
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19920 кг Зафатнина 17 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
камион со рамна платформа FORD CARGO 1319 E Turbo 2p
2
31.038,36 US$ EUR ≈ 26.230 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2015 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион-цистерна FORD CARGO 1319 E Turbo 2p
6
26.604,31 US$ EUR ≈ 22.490 €
Камион-цистерна
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 114703 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
нови камион кипер FORD CARGO 2530 D
1
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13700 кг Зафатнина 12 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
камион за транспорт на гориво FORD CARGO 2422/ 2422 E 3-Eixos 2p (diesel)
1
15.962,58 US$ EUR ≈ 13.490 €
Камион за транспорт на гориво
Година 1997 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер FORD CARGO 2628 E 6x4 T 3-Eixos 2p (diesel)
4
21.460,81 US$ EUR ≈ 18.140 €
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
камион кипер FORD CARGO CARGO 4142D-NEŞELİ'DEN*17 ADET*2017 CARGO * 4142 D *MANUEL+HARDO
26
39.910 € TRY 385.000 TRY
Камион кипер
Година 2017-10 Километража 115000 км Сила 420 кс
Турција, ANKARA
камион кипер FORD CARGO 4142XD - NEŞELİ'DEN *8 PCS* 2018 CARGO * 4142 XD *MANUEL+HARDOX+
25
48.200 € TRY 465.000 TRY
Камион кипер
Година 2018-09 Километража 97000 км Сила 420 кс
Турција, ANKARA
камион кипер FORD CARGO AKSOY OTOMOTİV A.Ş DEN 2017 FORD CARGO 4142 D ADETLİ
10
42.350 € TRY 408.500 TRY
Камион кипер
Година 2017-12-28 Километража Сила
Турција, Yozgat
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се