Филтри -

Камиони FODEN од Европа

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FODEN: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион рол кипер FODEN 2003 Foden 8x4 Hook Loader Lorry, Reverse Camera, Easy Sheet
33
Побарајте цена
аукција аукција
Камион рол кипер
Година 2003 Километража 771025 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион кипер FODEN ALPHA 8X4 ALUMINIUM INSULATED TIPPER - 2002 - FN02 NVF
12
Контактирајте го продавачот
13.850 € GBP 11.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2002-02 Километража 151089 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион кипер FODEN Alpha
90
Контактирајте го продавачот
17.320 € GBP 14.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2004 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион кипер FODEN Alpha 3000
9
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 20000 км Сила 380 кс
Обединето Кралство, Doncaster
камион кипер FODEN Alpha Day Cab Tipper
79
Контактирајте го продавачот
17.320 € GBP 14.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила 405 кс
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион кипер FODEN Alpha 8x4 Day Cab Tipper
88
Контактирајте го продавачот
16.160 € GBP 13.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион кипер FODEN Alpha 8x4 Day Cab Steel Tipper
91
Контактирајте го продавачот
18.480 € GBP 15.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила 405 кс
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион кипер FODEN Alpha 6x4 Day Cab Tipper
83
Контактирајте го продавачот
13.850 € GBP 11.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион кипер FODEN 2210
19
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 1994 Километража 42000 км Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион кипер FODEN Alpha
68
Контактирајте го продавачот
15.010 € GBP 12.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион рол кипер FODEN DROPS 8X6
9
ВИДЕО
Побарајте цена
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила 350 кс
Холандија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се