Филтри -

Камиони FODEN

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони FODEN: 10 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион платформа
Година 1999 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
11.270 € GBP 9.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2002 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1985 Километража 25000 км Сила
Словенија, POLZELA
Контактирајте го продавачот
9.909 € GBP 8.750 GBP
Камион со рамна платформа
Носивост 26000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 670000 км Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Контактирајте го продавачот
9.003 € GBP 7.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 1988 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
13.530 € GBP 11.950 GBP
Камион платформа
Евро Euro 3
Година 2005 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража 20000 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион кипер FODEN камион кипер FODEN камион кипер FODEN
3
Контактирајте го продавачот
9.900 € PLN 48.000 PLN
Камион кипер
Носивост 21000 кг
Година 1999 Километража Сила
Полска, Prudnik
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1995 Километража Сила
Обединето Кралство
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Носивост 15000 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража Сила
Холандија
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се