Филтри -

Камиони FIAT од Унгарија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

12 огласа: Камиони FIAT од Унгарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 7 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 161500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.800 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2012 Километража 279220 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 170700 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 5 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 744 кг Евро Euro 5 Зафатнина 4.38 м³
Година 2014 Километража 202277 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 610 кг Евро Euro 5 Зафатнина 6.65 м³
Година 2013 Километража 240747 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Камион фургон
Година 2012-09 Километража 89192 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Камион со церада
Зафатнина 21.04 м³
Година 2020 Километража 211000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2017 Километража 185000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
35.200 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2019 Километража 31900 км Сила
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се