Филтри -

Камиони FIAT од Полска

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони FIAT од Полска: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа FIAT DUCATO
17
Контактирајте го продавачот
4.355 € PLN 19.900 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 1380 кг
Година 2006 Километража 224996 км Сила 110 кс
Полска, STAROGARD GDAŃSKI
камион со рамна платформа FIAT Ducato 120 Skrzynia 3.80 M + HDS ! Stan * BDB *
13
Контактирајте го продавачот
11.710 € PLN 53.500 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 1200 кг
Година 2008 Километража 115000 км Сила 120 кс
Полска, Nowy Sącz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за шлепување FIAT ducato
12
Контактирајте го продавачот
17.270 € PLN 78.900 PLN
Камион за шлепување
Носивост 1340 кг
Година 2014 Километража 216030 км Сила 177 кс
Полска, Grzędy
камион со церада FIAT DUCATO PLANDEKA 10 PALET WEBASTO KLIMATYZACJA PNEUMATYKA 150KM [
34
Контактирајте го продавачот
18.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 189700 км Сила 150 кс
Полска, Wałbrzych
камион за транспорт на возила FIAT DUCATO
5
Контактирајте го продавачот
4.049 € PLN 18.500 PLN
Камион за транспорт на возила
Носивост 1350 кг
Година 02/2013 Километража 200000 км Сила
Полска, Jasienica
камион-ладилник FIAT DUCATO KONTENER
34
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 229190 км Сила 130 кс
Полска, Wałbrzych
камион фургон FIAT DUCATO 3,0 POWER 7 OSOBOWY
24
Контактирајте го продавачот
8.733 € PLN 39.900 PLN
Камион фургон
Носивост 800 кг Зафатнина 18.48 м³
Година 2011 Километража 303111 км Сила 160 кс
Полска, STAROGARD GDAŃSKI
камион за превоз на животни FIAT Ducato
5
Контактирајте го продавачот
4.377 € PLN 20.000 PLN
Камион за превоз на животни
Носивост 3500 кг Зафатнина 2300 м³
Година 2007 Километража 350000 км Сила 120 кс
Полска, Gniezno
камион со церада FIAT DUCATO PLANDEKA
38
Контактирајте го продавачот
23.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 106600 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада FIAT DUCATO
36
Контактирајте го продавачот
19.490 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2019-01 Километража 167000 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
камион со церада FIAT ducato
12
Контактирајте го продавачот
9.389 € PLN 42.900 PLN
Камион со церада
Година 2015 Километража 619045 км Сила 150 кс
Полска, Grzędy
камион со церада FIAT ducato
14
Контактирајте го продавачот
20.990 € PLN 95.900 PLN
Камион со церада
Носивост 930 кг
Година 2018 Километража 97028 км Сила 177 кс
Полска, Grzędy
камион со церада FIAT ducato
17
Контактирајте го продавачот
15.740 € PLN 71.900 PLN
Камион со церада
Носивост 920 кг
Година 2017 Километража 301361 км Сила 177 кс
Полска, Grzędy
камион за шлепување FIAT DUCATO PLATFORMA HYDRAULICZNA POMOC DROGOWA AUTO LAWETA
9
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион за шлепување
Носивост 1340 кг
Година 06/2021 Километража 331000 км Сила
Полска, Strachosław
камион со церада FIAT DUCATO PLANDEKA 10 PALET WEBASTO KLIMATYZACJA TEMPOMAT NAWIGACJA
47
Контактирајте го продавачот
33.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Година 2021 Километража 1 км Сила 180 кс
Полска, Wałbrzych
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се