Филтри -

Камиони FIAT од Италија

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

28 огласа: Камиони FIAT од Италија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за транспорт на возила FIAT 50F8 B камион за транспорт на возила FIAT 50F8 B камион за транспорт на возила FIAT 50F8 B
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 1200 кг
Година 1979 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
26.900 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6
Година 2018-10 Километража 15800 км Сила
Италија, Bolzano
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 1900 кг Евро Euro 1 Зафатнина 4156 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1963 Километража 79670 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1968 Километража 9223 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
28.400 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 1250 кг Евро Euro 6 Модел Rossini
Година 2017 Километража 75000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 1982 Километража Сила
Италија, Cercola (Na)
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1981 Километража 300000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Камион за превоз на животни
Носивост 1100 кг Зафатнина 10.26 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 1978 Километража 25948 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
2.900 €
Камион со церада
Носивост 2440 кг
Година 1997 Километража 2207090 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
камион со рамна платформа FIAT DUCATO LH1
1
Контактирајте го продавачот
33.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 58000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
5.600 €
Камион кипер
Носивост 1920 кг
Година 1976 Километража 2353330 км Сила
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Воен камион
Година Километража 8573 км Сила
Италија, Piacenza
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 1 м³
Година 2018-03 Километража 80000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
Контактирајте го продавачот
31.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 2.18 м³
Година 2017-09 Километража 60000 км Сила
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион кипер FIAT 60 F10 за делови
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 2700 кг
Година 1982 Километража Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 6000 кг
Година 1979 Километража Сила
Италија, Tortolì
камион кипер FIAT 130 NC камион кипер FIAT 130 NC
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 6700 кг
Година 1982 Километража Сила
Италија, Tortolì
камион фургон FIAT DUCATO 35 камион фургон FIAT DUCATO 35
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2016 Километража 112000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
7.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 17.88 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Carnehl Модел RIBALTABILE 3 LATI
Година 09/1978 Километража 365000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Изотермален камион
Носивост 690 кг
Година 08/2009 Километража Сила
Италија, Roma
Контактирајте го продавачот
3.000 €
Камион кипер
Носивост 3500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1981 Километража 155814 км Сила
Италија, Rimini - Rn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 1295 кг
Година 2000 Километража 176654 км Сила
Италија, Tortolì
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 63000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
25.700 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2016 Километража 95000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се