Камиони FIAT од Холандија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FIAT од Холандија: 32 огласа
€ 9.999 ≈ US$ 11.259
Камион кипер
Носивост 780 кг
Година 2007-11-13 Километража 78899 км Сила 120 кс
Холандија, Albergen
€ 39.500 ≈ US$ 44.477
Камион со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2012-01-01 Километража Сила 146 кс
Холандија, Moerdijk
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
€ 20.850 ≈ US$ 23.477
Камион фургон
Носивост 965 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=19.81 м³
Година 2014-11-14 Километража 72414 км Сила 131 кс
Холандија, Mijdrecht
€ 22.950 ≈ US$ 25.842
Камион фургон
Носивост 945 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18.72 м³
Година 2016-03-10 Километража 61127 км Сила 131 кс
Холандија, Terborg
€ 19.900 ≈ US$ 22.407
Камион фургон
Носивост 965 кг Евро Euro 5
Година 2015-02-26 Километража 74501 км Сила 131 кс
Холандија, Mijdrecht
€ 20.950 ≈ US$ 23.590
Камион фургон
Носивост 965 кг Евро Euro 5
Година 2014-07-16 Километража 59266 км Сила 131 кс
Холандија, Terborg
€ 23.950 ≈ US$ 26.968
Камион фургон
Зафатнина V=20.08 м³
Година 2015-04-14 Километража 52590 км Сила 131 кс
Холандија, Terborg
€ 21.950 ≈ US$ 24.716
Камион фургон
Зафатнина V=19.85 м³
Година 2014-11-26 Километража 77914 км Сила 131 кс
Холандија, Terborg
€ 20.850 ≈ US$ 23.477
Камион фургон
Носивост 965 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=19.81 м³
Година 2014-11-14 Километража 72414 км Сила 131 кс
Холандија, Mijdrecht
€ 23.950 ≈ US$ 26.968
Камион фургон
Носивост 945 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=18.9 м³
Година 2015-04-10 Километража 54265 км Сила 131 кс
Холандија, Terborg
€ 21.950 ≈ US$ 24.716
Камион со рамна платформа
Носивост 1355 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=3.53 м³
Година 2017-08-31 Километража 25138 км Сила 150 кс
Холандија, Eesveen
€ 9.950 ≈ US$ 11.204
Камион со рамна платформа
Носивост 1319 кг Зафатнина V=2.33 м³
Година 2010-05-20 Километража 106684 км Сила 101 кс
Холандија, Albergen
€ 18.244 ≈ US$ 20.543
Камион фургон
Носивост 805 кг Зафатнина V=19.67 м³
Година 2015-02-01 Километража 108990 км Сила 131 кс
Холандија, Helmond
€ 22.444 ≈ US$ 25.272
Камион фургон
Носивост 763 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=17.6 м³
Година 2015-10-29 Километража 67609 км Сила 116 кс
Холандија, Helmond
€ 16.344 ≈ US$ 18.403
Камион фургон
Носивост 770 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=19.14 м³
Година 2015-06-10 Километража 195869 км Сила 131 кс
Холандија, Helmond
Омилени : 0 Споредба : 0