Камиони FIAT од Чешка Република

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони FIAT од Чешка Република: 16 огласа
€ 7.450 ≈ US$ 8.414
Камион фургон
Зафатнина V=20.58 м³
Година 2007-10 Километража 231968 км Сила 120 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 5.750 ≈ US$ 6.494
Камион фургон
Зафатнина V=19.15 м³
Година 2007-02 Километража 300823 км Сила 120 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 14.500 ≈ US$ 16.376
Камион со рамна платформа
Година 2014-07 Километража 42000 км Сила 131 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 9.000 ≈ US$ 10.165
Камион со церада
Зафатнина V=18.76 м³
Година 2013-12 Километража 446900 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 8.500 ≈ US$ 9.600
Камион-ладилник
Зафатнина V=17.81 м³
Година 2012-11 Километража 665000 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 7.850 ≈ US$ 8.866
Камион фургон
Зафатнина V=23.02 м³
Година 2008-10 Километража 330300 км Сила 120 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 19.600 ≈ US$ 22.136
Камион завеса
Зафатнина V=23.17 м³
Година 2016-08 Километража 270030 км Сила 177 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 19.600 ≈ US$ 22.136
Продавница на камион
Година 2011-07 Километража 20500 км Сила 145 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 12.500 CZK 321.488 ≈ US$ 14.119
Камион со церада
Година 2014 Километража 414000 км Сила
Чехија, Loděnice
€ 11.750 ≈ US$ 13.270
Камион-ладилник
Зафатнина V=15.35 м³
Година 2012-03 Километража 279000 км Сила 131 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 8.950 ≈ US$ 10.108
Камион со церада
Година 2013-09 Километража 394434 км Сила 177 кс
Чехија, Velké Meziříčí
€ 14.900 ≈ US$ 16.828
Камион со церада
Година 2016-09 Километража 226000 км Сила 177 кс
Чехија, Nové Strašecí
€ 16.100 ≈ US$ 18.183
Камион со церада
Зафатнина V=21.25 м³
Година 2017-06 Километража 118000 км Сила 163 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
€ 27.940 CZK 718.575 ≈ US$ 31.557
Камион фургон
Носивост 1150 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=19.56 м³
Година 2018 Километража 100 км Сила 150 кс
Чехија, Hustopece
€ 10.350 ≈ US$ 11.689
Камион-ладилник
Зафатнина V=16.16 м³
Година 2012-03 Километража 364000 км Сила 131 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
Омилени : 0 Споредба : 0